AKTUALITY

BABÍ LÉTO NA KLAJDOVCE

Přijeďte si užít poslední teplé dny a podvečery do našeho hotelu. Vyrazit můžete na výlety nejen do blízkého okolí. Pokud jste vyznavači pasivního odpočinku, tak si určitě užijete klid a pohodu lokality, ve které se hotel nachází. V provozu máme stále letní terasu, která vyniká dechberoucím výhledem na celé Brno

a Pálavu. Večerní nebe navíc v tomto období často nabízí zajímavou a neopakovatelnou podívanou! 

Abyste si pobyt užili ještě více, připravili jsme pro Vás zvýhodněnou nabídku, kterou můžete využít při pobytu na dvě a více nocí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Babi-leto-Klajdovka.jpg

LETNÍ GRILOVÁNÍ

Páteční a sobotní podvečery budou patřit venkovnímu grilování. Grilovat budeme od cca 17.00 hodin a za příznivého počasí. Na výběr bude několik druhů masa, grilovaná zelenina a další....Těšíme se na Vás.

PŮJČTE SI KOLO A VYRAZTE NA VÝLET...

Nově je u nás možné zapůjčit si kolo a vyrazit do okolí na výlet. Kola půjčujeme ve spolupráci s RentBike.cz, můžete si tak vybrat horské, trekové nebo dokonce i elektrokolo. V okolí hotelu se nachází několik zajímavých cyklistických tras.

KONTAKT

Jedovnická 7, 628 00 Brno IČ: 03697096

+420 731 477 777

Jestliže pro někoho sháníte zajímavý dárek, je možné u nás zakoupit dárkový poukaz v požadované hodnotě, který lze uplatnit na veškeré naše hotelové a restaurační služby.

© 2020 Velká Klajdovka / by Eva Kobalčiková 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon