Hodnocení

Najdete nás na

facebooku

Firemní večírky

Hledáte prostor pro firemní večírek? Vyzkoušejte Hotel Velká Klajdovka.

Hledáte prostory pro firemní večírek, obchodní schůzku, nebo třeba školení zaměstnanců? Hotel a restaurace Velká Klajdovka promění každou akci ve výjimečnou. Nachystáme pro Vás skvělé jídlo a naše prostory, kterým dominuje výhled na celé Brno, uchvátí nejednoho obchodního partnera či zaměstnance. Školení či stmelování kolektivu půjde v našem hotelu  jedna báseň.

Salonek, restaurace a příjemné prostředí

Pro posezení si můžete vybrat některý z našich salonků, restauraci, kavárnu – krásný výhled si užijete ze všech. Občerstvení pro vás můžeme nachystat formou rautu, nebo zvolit menu dle Vašeho výběru. Večírek si můžete užít i v naší stylové pivnici, kde čepujeme několik druhů ryze českých piv a pivních speciálů. Zde také nabízíme tradiční pálenky z Jihočeské pálenice a poctivou domácí kuchyni. Ať zvolíte kteroukoliv variantu občerstvení, u nás si vždy pochutnáte.

Příjemné ubytování pro přespolní

Velká Klajdovka se nachází ve skvělé lokalitě, blízko do centra a zároveň v srdci přírody. Pokud nejste brněnská firma, nebo zvete i přespolní kolegy, můžete využít našich prostorných pokojů, přespat a udělat si výlet do města, nebo třeba do Moravského krasu. 

Hotel Velká Klajdovka v v Brně hodnocení