Hotel

Nádherný výhled, televize a Wi-Fi zdarma.
U nás vám bude dobře.

A nezáleží vůbec na tom, zda se ubytujete samostatně, v páru nebo ve větší partě. Máme k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. A pokud si chcete pobyt v našem pokoji užít skutečně naplno, objednejte si třílůžkový apartmán s překrásnou venkovní terasou.

Hotelové pokoje poskytují veškeré potřebné zázemí – vlastní sociální zařízení, satelitní televizi, minibar nebo bezdrátovou síť Wi-Fi. To nejkrásnější ze všeho je ale nehmotné povahy. Výhled. Ten výhled na celé Brno si jednoduše zamilujete.

Hotel Velká Klajdovka pro vás může být skvělou základnou při objevování přírodních krás Moravského krasu. Začněte s tím co nejdříve. Stačí nám zavolat na a rezervovat si místo.

V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Typ pokoje Cena
Standard  
- Jednolůžkový pokoj 1 150,-  Kč
- Dvoulůžkový pokoj 1 300,-  Kč
- Třílůžkový pokoj 1 500,-  Kč
Exclusive 1 400,-  Kč
Apartmán 2 000,-  Kč
Přistýlka 500,-  Kč
Domácí mazlíček (pes, kočka) 300,-  Kč

V ceně není započítán rekreační poplatek 15 Kč / osoba / noc.
V době konání strojírenského veletrhu a Velké ceny MotoGP v Brně jsou uvedené ceny zvýšeny o 50%. Děkujeme za pochopení.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje

Všechny pokoje této kategorie mají následující vybavení:
Zdarma přístup na internet Wi-Fi, televize (LCD), telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Na vyžádání zajistíme:
Přistýlku, dětstkou postýlku, bezbarierový pokoj.

Exclusive pokoje

Všechny pokoje této kategorie mají následující vybavení:
Výhled na město Brno a Jižní Moravu, zdarma přístup na internet Wi-Fi, televize (LCD), telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Na vyžádání zajistíme:
Přistýlku, dětstkou postýlku.

Apartmány

Všechny pokoje této kategorie mají následující vybavení:
Dvoupokojové a jednopokojový s terasou nebo proskleným obloukovým výhledem na město Brno a Jižní Moravu, zdarma přístup na internet Wi-Fi, televize (LCD), telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Na vyžádání zajistíme:
Přistýlku, dětstkou postýlku.

Při platbě kreditní kartou účtujeme 2% poplatek.