Hodnocení

Najdete nás na

facebooku

Školení, semináře, kongresy

Potřebujete uspořádat kongres či konferenci?

Dopřejte návštěvníkům zážitek

Hotel Velká Klajdovka vám nabízí komplexní hotelové, restaurační a kongresové služby. Zajistíme Vám ubytování, kompletní stravování, volnočasový program, ideální prostory pro Vaši akci. V rámci hotelových služeb nabízíme zapůjčení AV techniky a na přání zařídíme a zajistíme další specifické požadavky, které budete mít. Na nejvyšší úrovni připravíme zajímavý prostor pro uspořádání všech typů akcí. Neděláme rozdíl mezi velkou a malou akcí. Ke všem našim klientům a hostům přistupujeme individuálně.

Proč uspořádat Vaši konferenci nebo seminář v našem hotelu?

Dopřejte Vašim hostům a návštěvníkům konference zážitek!

Brno je díky své poloze stvořené pro pořádání kongresů a konferencí. V našem hotelu a restauraci Velká Klajdovka vaše akce dostane ten správný rozměr. Kromě samotné konference totiž na návštěvníky čeká také vynikající tradiční kuchyně a nejhezčí výhled na celé Brno. 

Naše spolkové sály:

Salonek Republika

Reprezentativní salonek ve stylu 1. Republiky s dominantním křišťálovým lustrem.

Salonek je klimatizovaný a s dostatkem denního světla

Rozměry salonku 5 x 5 m

Možnost uspořádání:

I – 12 osob

U – 12 osob (sezení po obvodu)

Ženeva 16 osob

 

Velký spolkový sál

Prostorná konferenční místnost s klimatizací a dostatkem denního světla

Rozměry sálu 6,7 x 11 m

Možnost uspořádání:

Divadelní sezení 75 osob

U – sezení po obvodu 34 osob

U – sezení po obvodu i uvnitř 60 osob

Školní uspořádání

Ženeva 40 osob

V případě potřeby dalších salonků při větším kongresu lze využít Restaurační salonek Oblouk s kapacitou 20 osob a několik našich apartmánů, které jsme schopni přestavět na malé jednací místnosti.

K dispozici Vám poskytneme dataprojektor, promítací plátno, ozvučení s mikrofonem, flipchart a samozřejmě wifi připojení.

Stravování, zábava

Pro Vaše hosty připravíme nabídku jídel a pokrmů dle přání a zvyklostí ve vaší firmě. Občerstvení lze zajistit již od rána formou snídaně v naší hotelové restauraci, přes rozmanité složení občerstvení během semináře nebo školení. Oběd lze servírovat formou menu nebo formou švédských samoobslužných stolů.

K večerní zábavě jsme schopni připravit tematické degustace, rautové občerstvení a další doprovodný program.

Z našeho hotelu se dostanete za pár minut jak do centra Brna, tak na přivaděč k dálnici D1 (cca 8 minut). Hotel se nachází v místech s nádhernou přírodou a vyhlášenými výletními místy, jako je např. Růženin Lom či Údolí Říčky, takže návštěvníci mohou konferenci spojit s výletem.

 Přímo u hotelu a v jeho bezprostřední blízkosti je dostatek parkovacích míst.