Hodnocení

Najdete nás na

facebooku

Svatby

Hostina, večírek a ubytování s nádherným výhledem?

Svatbu u nás si užijete!

Chystáte svatbu blízko Brna a přitom v krásném prostředí? Hotel Klajdovka je na svatební veselí jako dělaný. V prostorách restaurace pro vás nachystáme hostinu dle vašich představ, ubytujeme vás i vaše hosty a uděláme všechno proto, aby oslava svatby byla zážitkem na celý život.

Svatební hostina i výzdoba

Při plánování svatebního veselí se spolu na všem domluvíme, na jídle, které chcete v rámci rautu mít a také na výzdobě, která se k vašemu velkému dnu bude nejlépe hodit. Svatebčané si mohou užívat živé i reprodukované hudby, bavit se v restauraci nebo na zahradě a terase v případě pěkného počasí.

Novomanželské apartmá a luxusní pokoje

Až budou vaši hosté unavení, nemusí chodit za odpočinkem daleko. Nabízíme jednolůžkové až třílůžkové pokoje s možností přistýlek, které jsou plně vybavené. Nechybí koupelna, televize, minibar a hlavně nádherný výhled na celé Brno! Pro novomanžele nachystáme speciální romantické a přepychové svatební apartmá.

Personál, připravený na všechno

Protože moc dobře víme, jak je plánování svatby zdlouhavé a obtížné, náš šikovný personál je připravený pomoci vám s jakýmkoliv požadavkem, připomenout vám věci, na které se často zapomíná a přispět radami z praxe. Těšíme se na vás!

Hotel Velká Klajdovka v v Brně hodnocení