AKTUALITY

Brno na srdci, Brno na jazyku

Vážení hosté, kamarádi..

Brno na srdci, Brno na jazyku - nádherná kuchařka plná zajímavých příběhů a ještě lepších receptů je na světě. V knize naleznete příspěvky třiceti brněnských bister, kaváren a restaurací. Všichni Vám v krátkosti představí svůj příběh a představí tři zajímavé recepty.

     Mimo nás v knize naleznete např. AkvárnaAtelier Bar & BistroBlue Demon BistroBūcheckCafé AtlasCafé Pilát4pokoje, DIE KÜCHEElement BrnoIndustra CoffeeKabaret ŠpačekKavárna ERALittle Saigon BrnoMARINĀDA STOREMorgalPark Lane CafePiknik boxRamen BRNORestaurace L'Eau ViveSborovnaSORRY - pečeme jinakSoul BistroSpolekTři OcásciVečerka, VEGALITÉRebelbeanTake 5 a mnoho dalších.

     Prohlédnout i zakoupit si ji budete moci v každém z těchto podniků. VČETNĚ NÁS :-) Cena této kuchařky je 465 Kč. Jako doplněk nabízíme také dárkové poukazy v libovolné finanční hodnotě. Poukaz lze využít na veškeré naše služby. Celý tento projekt na podporu brněnské gastronomie realizuje

Nadační fond Signatures of Moravia. Moc děkujeme, že jsme součástí tohoto projektu.

PROVOZ VÝDEJNÍHO OKÉNKA

Na základě nových vládních opatření je restaurace pro hosty opět uzavřena a v provozu tak bude pouze výdejní okéno. Obědové menu si budete moci objednat na telefonním čísle +420 734 324 929 a jídlo bude k vyzvednutí v čase, který budete preferovat. Aktuální nabídku jídel možných k vyzvednutí prostřednictvím výdejového okénka naleznete zde. Děkujeme za vaši podporu a přízeň. 🖤 Platba možná stravenkami nebo hotově. Cena za menu box 10 Kč

otevírací doba okénka:

PO - ČT: 11-20

PÁ - NE: 11-20

KONTAKT

Jedovnická 7, 628 00 Brno IČ: 03697096

+420 731 477 777

Jestliže pro někoho sháníte zajímavý dárek, je možné u nás zakoupit dárkový poukaz v požadované hodnotě, který lze uplatnit na veškeré naše hotelové a restaurační služby.

© 2020 Velká Klajdovka / by Eva Kobalčiková 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon