top of page

SÁLY A SALONKY

Na nejvyšší úrovni připravíme zajímavý prostor pro uspořádání všech typů akcí. Neděláme rozdíl mezi velkou a malou akcí. Ke všem našim klientům a hostům přistupujeme individuálně.

Velký spolkový sál

salonek

REPUBLIKA

salonek

OBLOUK

V případě potřeby lze upravit prostorné apartmány v ubytovací části na malé jednací salonky.

Brno je díky své poloze stvořené pro pořádání kongresů a konferencí. V našem hotelu a restauraci vaše akce dostane ten správný rozměr. Kromě samotné konference totiž na návštěvníky čeká také vynikající tradiční kuchyně a nejhezčí výhled na celé Brno. 

Hotel Velká Klajdovka vám nabízí komplexní hotelové, restaurační a kongresové služby. Zajistíme Vám ubytování, kompletní stravování, volnočasový program, ideální prostory pro Vaši akci. V rámci hotelových služeb nabízíme zapůjčení AV techniky a na přání zařídíme a zajistíme další specifické požadavky, které budete mít.

Na nejvyšší úrovni připravíme zajímavý prostor pro uspořádání všech typů akcí. Neděláme rozdíl mezi velkou a malou akcí. Ke všem našim klientům a hostům přistupujeme individuálně.

Pro Vaše hosty připravíme nabídku jídel a pokrmů dle přání a zvyklostí ve vaší firmě. Občerstvení lze zajistit již od rána formou snídaně v naší hotelové restauraci, přes rozmanité složení občerstvení během semináře nebo školení. Oběd lze servírovat formou menu nebo formou švédských samoobslužných stolů.

K večerní zábavě jsme schopni připravit tematické degustace, rautové občerstvení a další doprovodný program.

Z našeho hotelu se dostanete za pár minut jak do centra Brna, tak na přivaděč k dálnici D1 (cca 8 minut). Hotel se nachází v místech s nádhernou přírodou a vyhlášenými výletními místy, jako je např. Růženin Lom či Údolí Říčky, takže návštěvníci mohou konferenci spojit s výletem.

 Přímo u hotelu a v jeho bezprostřední blízkosti je dostatek parkovacích míst.

velký-piktogram.PNG

Velký spolkový sál

Rozměr sálu: 6,7 x 11 m, max. kapacita 85 osob.

K dispozici plátno, projektor, flipchart, laserové ukazovátko, wifi internet, ozvučení se dvěma mikrofony, denní světlo, klimatizovaný.

DSH_4344-HDR.jpg
repubika-pikto.PNG

Salonek Republika

Rozměr sálu: 5 x 5 m, max. kapacita 16 osob.

K dispozici plátno, projektor, flipchart, laserové ukazovátko, wifi internet, denní světlo, klimatizovaný.

DSH_1247-HDR.jpg
oblouk-pikto.PNG

Salonek Oblouk

Rozměr sálu: 3,5 x 7 m, max. kapacita 20 osob u jedné tabule, možnost dalších stolů odděleně.

Denní světlo, klimatizovaný, je součástí hotelové restaurace – možno využít na jednání spojené s pracovní snídaní/obědem/večeří. Techniku možno zajistit (mobilní projektor a plátno), wifi internet.

DSH_4380-HDR_edited.jpg
apt-pikto.PNG

Apartmány

Prostorné apartmány v ubytovací části na malé jednací salonky. Vhodné pro menší pracovní skupinky a porady. Techniku možno zajistit (mobilní projektor a plátno), wifi internet.

AP 207  rozměry 2x4 m, maximální kapacita 10 osob,  tabule

AP 307 rozměry  6x2,7 m maximální kapacita 12 osob, tabule

AP 313 rozměry  5x 3 m, maximální kapacita 10 osob, tabule

DSH_4364-HDR.jpg
bottom of page