SPORT

Okolí hotelu je ideální zejména pro vyjížďky na kole. Vydat se můžete například stezkou lišky Bystroušky do Bílovic nebo do Mariánského údolí, kde je spousta cyklotras různých obtížností. Pokud například nepřeje počasí, můžete si jít například zahrát badminton nebo bowling, ve stejném areálu se nacházejí i volejbalové kurty či minigolf. V těsné blízkosti hotelu se nacházejí i tenisové kurty.

PŮJČTE SI KOLO A VYRAZTE NA VÝLET...

Díky spolupráci s RentBike.cz máme na hotelu k dispozici k zapůjčení horská, treková i elektrokola. V ceně půjčovného je helma a zámek na kolo.

Ceník a bližší informace dostupné na recepci.

V okolí hotelu se nachází hned několik cyklistických tras. Můžete vyrazit například do Mariánského údolí, kudy vede hned několik cyklotras různých náročností. 

Další možností je se vydat směrem na Ochoz, odkud je možné pokračovat například do Křtin nebo například až k rybníku do Jedovnic.  Druhou variantou je z Ochoze pokračovat Pod Hádek, odkud je možné se zpět vrátit do Líšně přes Mariánské údolí.

Na kole se můžete vydat stezkou Lišky Bystroušky do Bílovic. Cestou potkáte několik studánek, kde se můžete i občerstvit. Pojedete převážně po asfaltové cestě, táhnoucí se lesem.

KONTAKT

Jedovnická 7, 628 00 Brno IČ: 03697096

+420 731 477 777

Jestliže pro někoho sháníte zajímavý dárek, je možné u nás zakoupit dárkový poukaz v požadované hodnotě, který lze uplatnit na veškeré naše hotelové a restaurační služby.

© 2020 Velká Klajdovka / by Eva Kobalčiková 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon